Wysyłka zamówienia

1. Zamówienia złożone do 12:00 standardowo wysyłamy tego samego dnia. Późniejsze zamówienia wysyłane są następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone w weekendy i święta wysyłane są standardowo w pierwszym dniu roboczym.

2. Zamówienia realizowane są w przeciągu 1 do 2 dni roboczych. Robimy wszystko, aby czas dostawy był jak najkrótszy. Termin może ulec wydłużeniu do 5 dni roboczych w okresach dni wolnych, Świąt, czy Pre-orderu.

3. Po wysyłce zamówienia jego status zostanie zaktualizowany na „Wysłane”, potwierdzenie zmiany statusu zostanie przesłane na skrzynkę mailową podaną przez Klienta.

4. W chwili odbioru Klient zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia zobowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce --> Zwroty


5. Jeśli po zmianie statusu zamówienia na „Wysłane” przesyłka nie dotarła w przewidzianym terminie, prosimy o kontakt  w celu uzyskania numeru nadawczego przesyłki u operatora dostawy.

NEWSLETTER
Odbierz 10% kod rabatowy na zakupy! Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl